Alle collecties
De verschillende gratis opties en het Sneller Huren account.
Een woning zoeken en vinden: onze mogelijkheden en accounts!
Een woning zoeken en vinden: onze mogelijkheden en accounts!

#basis #verkennen #zoeken #gratis #SnellerHuren #accounts

Verhuurtbeter.nl avatar
Geschreven door Verhuurtbeter.nl
Meer dan een week geleden bijgewerkt

Je kunt op diverse manieren beginnen met je zoektocht naar een huurwoning: 

  • Eenvoudig zoeken, zonder account;

  • Zoeken met een gratis Zoek en Verken account;

  • Zoeken met het Sneller Huren account.

Eenvoudig zoeken zonder account

Onze beschikbare woningen zijn te vinden op 3 verschillende websites, zonder dat er kosten aan verbonden zijn om ze te bekijken: Funda.nl en onze eigen website: https://www.verhuurtbeter.nl/aanbod. Als je hier jouw interesse toont in onze woningen ontvang je automatisch e-mails uit ons systeem over onze woningen, over de bezichtigingen en over de werkwijze van Verhuurtbeter.nl.

Gratis zoeken en verkennen

Op onze website: https://wonen.verhuurtbeter.nl kun je je registreren voor een gratis accounts. Nadat je je gegevens hebt ingevuld en je een veilig wachtwoord hebt gekozen, ontvang je direct een e-mail om je account te activeren. Activeer je account en je hebt direct een gratis Zoek en Verken account.

​Gratis Verkennen account:
Eenmaal geactiveerd heb je automatisch een gratis Zoek en Verken account. Je hoeft vanaf dit punt dan niets te doen. Leun lekker achterover en kijk of de VB-formule je bevalt. Wij sturen je automatisch e-mails over onze woningen, onze werkwijze en wanneer we een Openbare Open Huizen hebben gepland. Omdat je hebt aangegeven in welke plaats(en) je zoekt, hoeveel kamers je wilt en wat jouw maximale budget is, kunnen we jou voorzien van informatie.
LET OP: je staat met een gratis Zoek en Verken verken account nog niet op de wachtlijst. Je kunt op ieder moment beslissen om over te stappen op een Sneller Huren account.

Samengevat:

  • account activeren en je hebt een gratis Zoek en Verken account

  • wij sturen je automatisch e-mails over onze woningen, onze werkwijze en open huizen.

Sneller Huren Account: kom direct op de wachtlijst

Als je zeker bent van je keuze en zo snel mogelijk een huurwoning via ons wilt huren, overweeg dan zeker om direct te upgraden naar een Sneller Huren account. Dit kost eenmalig €50 en je staat direct op onze transparante wachtlijst. Je vult de 5 onderdelen van het profiel volledig in. Hierna berekent het systeem jouw huurbudget en doen we automatisch een controle op je betaalverleden, ook wel een credit check genoemd. Zo weet je direct wat je mogelijkheden zijn. Uiteraard sturen we ook informatie over onze woningen, werkwijze en wanneer we Openbare Open Huizen of Sneller Huren Open Huizen hebben. Je kunt via de blauwe chatbutton direct in contact komen met ons team en bij woningen die zeer gewild zijn krijg je zodra je positie op de wachtlijst hoog genoeg is (je zit bij de eerste 15 wachtenden) ook een uitnodiging voor Top Open Huizen.

Samengevat: Je hebt een gratis Zoek en Verken account en je gaat nar een Sneller Huren account.

  • wij sturen je automatisch e-mails over onze woningen, onze werkwijze en open huizen;

  • je vult je profiel volledig in en wij sturen je de berekening van jouw huurbudget;

  • je komt in aanmerking voor Sneller Huren en Top Open Huizen;

  • je komt nog eenvoudiger in contact met ons team;

  • je staat direct op de wachtlijst en kunt in aanmerking komen voor onze woningen.

Voor meer details over de voordelen van het Sneller Huren account kun je deze link raadplegen.

Was dit een antwoord op uw vraag?