Alle collecties
De verschillende gratis opties en het Premium account van € 50,-
Een woning zoeken en vinden: onze mogelijkheden en accounts!
Een woning zoeken en vinden: onze mogelijkheden en accounts!

#basis #verkennen #zoeken #gratis #premium #accounts

Verhuurtbeter.nl avatar
Geschreven door Verhuurtbeter.nl
Meer dan een week geleden bijgewerkt

U kunt op diverse manieren beginnen met uw zoektocht naar een huurwoning: 

 • Eenvoudig zoeken, zonder account;

 • Zoeken met een gratis VB-account: Gratis Verkennen of Gratis Zoeken;

 • Zoeken met het VB-Premium account.

Eenvoudig zoeken zonder account

Onze beschikbare woningen zijn te vinden op 3 verschillende websites, zonder dat er kosten aan verbonden zijn om ze te bekijken: Funda.nl, Jaap.nl en onze eigen website: https://www.verhuurtbeter.nl/aanbod. Als u hier uw interesse toont in onze woningen ontvangt u automatisch e-mails uit ons systeem over onze woningen, over de bezichtigingen en over de werkwijze van Verhuurtbeter.nl.

Gratis VB-account: Verkennen of Zoeken

Op onze website: https://wonen.verhuurtbeter.nl kunt u zich registreren voor een van de 2 gratis accounts. Nadat u uw gegevens heeft ingevuld en u een veilig wachtwoord heeft gekozen, ontvangt u direct een e-mail om uw account te activeren. Activeer uw account en u heeft direct een Gratis Verkennen account.

​Gratis Verkennen account:
Eenmaal geactiveerd heeft u automatisch een Gratis Verkennen account. U hoeft vanaf dit punt dan niets te doen. Leunt u lekker achterover en kijk of de VB-formule u bevalt. Wij sturen u automatisch e-mails over onze woningen, onze werkwijze en wanneer we een Openbaar Open Huis hebben gepland. Omdat u heeft aangegeven in welke plaats(en) u zoekt, hoeveel kamers u wilt en wat uw maximale budget is, kunnen we u voorzien van informatie.
LET OP: u staat met dit Gratis verkennen account nog niet op de wachtlijst. U kunt op ieder moment beslissen om Premium te gaan.

Samengevat:

 • account activeren en u heeft een Gratis verkennen account

 • wij sturen u automatisch e-mails over onze woningen, onze werkwijze en open huizen.


Gratis Zoeken account:

U wilt meer zekerheid en gaat kosteloos verder met zoeken. U neemt de volgende stap. U vult de 5 onderdelen van het profiel volledig in. Hierna berekent het systeem uw huurbudget en doen we automatisch een controle op uw betaalverleden, ook wel een credit check genoemd. Zo weet u zonder kosten te maken direct wat uw mogelijkheden zijn en weet u zeker of we ook ú kunnen helpen. Uiteraard sturen we u ook informatie over onze woningen, werkwijze en wanneer we een Openbaar Open Huis hebben gepland. Omdat u in uw profiel informatie met ons heeft gedeeld, kunnen we u beter informeren. Kom naar zoveel mogelijk kijkmomenten als u wilt om te kijken wat we allemaal voor u in huis hebben en ontdek de VB-formule nog beter.
LET OP: u staat met een Gratis zoeken account nog niet op de wachtlijst. U kunt op ieder moment beslissen om Premium te gaan.


Samengevat: u heeft al een Gratis verkennen account en u wilt een stap verder

 • wij sturen u automatisch e-mails over onze woningen, onze werkwijze en open huizen;

 • u vult uw profiel volledig in en wij sturen u de berekening van uw huurbudget.


Premium Account: kom direct op de wachtlijst

Als u zeker bent van uw keuze en zo snel mogelijk een huurwoning via ons wil huren, overweeg dan zeker om direct te upgraden naar een Premium account. Dit kost eenmalig €50 en u staat direct op onze transparante wachtlijst. U vult de 5 onderdelen van het profiel volledig in. Hierna berekent het systeem uw huurbudget en doen we automatisch een controle op uw betaalverleden, ook wel een credit check genoemd. Zo weet u direct wat uw mogelijkheden zijn. Uiteraard sturen we u ook informatie over onze woningen, werkwijze en wanneer we een Openbaar of Premium Open Huis hebben. U kunt via Berichten direct in contact komen met ons team en bij woningen die zeer gewild zijn krijgt u zodra uw positie op de wachtlijst hoog genoeg is (u zit bij de eerste 15 wachtenden) ook een uitnodiging voor een Top Open Huis.

Samengevat: u heeft een Gratis Zoeken account en u gaat Premium

 • wij sturen u automatisch e-mails over onze woningen, onze werkwijze en open huizen;

 • u vult uw profiel volledig in en wij sturen u de berekening van uw huurbudget;

 • u komt in aanmerking voor Premium en Top open huizen;

 • u komt nog eenvoudiger in contact met ons team;

 • u staat direct op de wachtlijst en kunt in aanmerking komen voor onze woningen.

Voor meer details over de voordelen van het Premium account kunt u onze deze link raadplegen.

Was dit een antwoord op uw vraag?